Covid zmienił miejsca pracy – jakie preparaty zwiększą poziom higieny?

22 kwietnia 2022

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na rynek pracy w Polsce. Wiele firm wprowadziło hybrydowy system pracy, część z nich całkowicie zrezygnowała z pracy stacjonarnej. Jednak z dnia na dzień sytuacja pandemiczna poprawia się, a zauważalny odsetek pracowników powrócił już do swoich standardowych miejsc pracy. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo swoim podwładnym, należy podjąć pewne kroki, dzięki którym możliwe jest zwiększenie poziomu higieny w zakładach pracy. Ze sprawdzonymi preparatami powrót do nowej rzeczywistości stanie się nieporównywalnie prostszy. 

Czystość i dezynfekcja

Podczas pandemii niezwykle ważne stało się nie tylko regularne czyszczenie, ale także dezynfekcja poszczególnych powierzchni. Z preparatem w formie koncentratu QUATO 78 PLUS możliwe jest uzyskanie jeszcze większej czystości, a także pozbycie się wszelkich wirusów, bakterii i grzybów. Ten uniwersalny preparat od Swish nadaje się zarówno do czyszczenia ręcznego, jak i mechanicznego. Z łatwością wyczyścimy więc zarówno podłogę, jak i inne elementy wyposażenia miejsca pracy, jak blaty biurek, klamki, aparaty telefoniczne, a także wszelkie akcesoria łazienkowe.

Precyzyjna aplikacja

Nie zawsze chcemy i mamy możliwość dokładnego czyszczenia wszelkich elementów znajdujących się w zakładzie pracy. Do oczyszczenia i zdezynfekowania pojedynczych przedmiotów, świetnie sprawdzi się preparat MIRACLE. Preparat świetnie sprawdzi się do dezynfekcji przycisków w windzie, poręczy czy klamek.

Bezpieczeństwo pracowników

Oprócz troski o czystość powierzchni biurowych warto pamiętać także o udostępnieniu pracownikom środków, dzięki którym na bieżąco będą mogli zadbać o higienę. Mowa tu o mydle marki Swish – LIQUID SOAP. Zastosowana formuła pozwala nie tylko na oczyszczenie dłoni, ale także nie powoduje podrażnień. Mydło to doskonale sprawdzi się zarówno do standardowego mycia dłoni przed posiłkiem, jak i do umycia ciężkich zabrudzeń przemysłowych, czy powstałych po kontakcie z tłuszczami czy żywnością. Dla komfortu i wygody LIQUID SOAP dostępne jest w zbiorczym opakowaniu, umożliwiającym swobodne rozlewanie go do poszczególnych dozowników w łazienkach.

Zapisz się na newsletter

Nie przegap nowości

Raz w miesiącu otrzymasz zestawienie nowych artykułów oraz darmowe materiały.

Newsletter

O stronie

Specjalizujemy się w produkcji chemicznych środków czystości i produktów do dezynfekcji. O sprzątaniu wiemy już prawie wszystko! Na naszym blogu chętnie podzielimy się z Wami praktycznymi wskazówkami, które ułatwią Wam walkę z uciążliwym brudem. Dowiecie się, jak efektywnie wykorzystywać profesjonalną chemię do sprzątania i dezynfekcji powierzchni, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów!

Popularne artykuły

Swish Polska sp. z o.o.
Biuro obsługi Klienta
Macierzysz, ul. Sławęcińska 8,
05-850 Ożarów Mazowiecki
Menu
Oferta
Centrum pobierania
Copyright © 2021 - Swish
Projekt strony internetowej stworzyła
Agencja UX Wzór
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram